Balíková služba UK

 
  • Preprava je od prvých dverí k prvým dverám (z adresy na adresu). Vyzdvihovanie balíkov sa uskutočňuje každý týždeň podľa termínov, ktoré si viete pozrieť v sekcií ,,TERMÍNY"  . Skontrolujte si či ste v zóne, ktorú zavážame v sekcií ,, MAPA" . Online objednávku si  vypišete kliknutím na tlačítko ,,KLIKNI PRE OBJEDNANIE". V hornej časti formulára zvoľte dátum  ,,UK"  ( ak ide zásielka z Anglicka ) .     

  • Ak zásielka ide zo Slovenska, alebo Českej Republiky zvoľte v hornej časti ,,SR/CZ" . Po objednaní, Vám následne príde potvrdzujucí e-mail s údajmi o Vašej objednávke. Skontrolujte si uvedené údaje ako je meno a priezvisko, telefónne čísla a ak by ste našli nejakú chybu, napíšte nám e-mail na info@prepravamplusm.sk a my to veľmi radi opravíme. 

  • Zásielky môžte doručiť aj k nám na sklad v južnom Londýne.  Prepravované balíky sa doručujú na doručované miesto v dobe od 5 až do 10 dní po ukončení daného zberu. Balík musí byť riadne zabalený a označený na viditeľnom mieste adresou a telefonickým kontaktom odosielateľa a príjemcu. Cestovné tašky a batožiny musia byť riadne označené. Najlepšie ak si vytlačíte štítky a upevníte ich páskou na rúčku. Každá zásielka (myslíme kus: krabica, box, taška) nesmie presahovať 25kg. Môžte mať 3 kufre napr. 25kg + 100 krabíc, ale jeden kus by mal vážiť max. do 25kg pre ľahšiu manipuláciu. Ak to nieje Stroj a iné. Ak si nieste pri objednávke niečim istý, neváhajte nám napísať na info@prepravamplusm.sk, alebo  prepravamplusm@gmail.com a radi Vám pomôžeme.

  • Platba sa uskutočňuje pri vyzdvihnutí alebo pri preberaní balíka. Ďalšia možnosť je platba na účet po prevzatí balíka. Šofér, Vám povie cenu a vy z pohodlia vášho domova môžte platbu uhradiť na náš účet v UK alebo SR. Čísla účtov nájdete v sekcií kontakty. Ako variabilný symbol uveďte Vaše Meno a Priezvisko.