top of page

O nás

Preprava balíkov a tovaru vnutroštátne a aj medzinárodne  :

Firma M+M preprava je na trhu 6 rokov a za tento čas sme si získali veľa spokojných zákazníkov. Firma M+M preprava je od januára 2017 pod novým vedením, ktorého prioritou je spoľahlivosť, korektnosť, cenová dostupnosť, rýchlosť doručenia a v konečnom dôsledku spokojnosť zákazníka. Naša firma ponúka okrem klasických prepravných služieb aj tzv. sťahovacie služby (presťahovanie celého domu, bytu). Naše autá a taktiež tovar, ktorý prevážame je poistený. Taktiež ponúkame možnosť prenajatia celého auta so šoférom.        

  • Bezkonkurenčná cena prepravy tovarov, paliet a balikov vnutroštátne a aj medzinárodne bez skrytých doplatkov. Prevzatie zásielky u Vás doma alebo na vopred dohodnutom mieste, alebo firmy.

  • Preprava všetkých druhov batožiny vrátane kufrov, ruksakov, tašiek, Ebay a facebook market  s povoleným obsahom.  Naša spoločnosť sa venuje aj prepravám paliet.v ramci celej EU.  

​Potrebujte poslať ,alebo vyzdvihuť zásielku? Postup je následovny:

  1. Krok pozrite si termíny, ktoré máme v sekcii termíny. Tieto dni budú naše autá v daných regiónoch. 

  2. Krok zapíšte koľko kilogramov bude vaša zakázka vážiť. Vždy sa dá poslať viac a doplatiť rozdiel. 

  3. Krok vypište si objednávku v sekcií objednávka a naši šoféry dôjdu na adresu, ktorú zadáte. Každý šofer má povinnosť sa ohlasiť minimalne 1 deň vopred a taktiež 15 až 20 min pred príjazdom. 

  4. Krok náš dispečing Vás bude kontaktovať vždy pred začatím zberu o predpokládanom čase príjazdu šoféra email / sms.

Platby: 

  1. Zaplatiť môžete buď pri odovzdávani zásielky v hotovosti šoférovi.

  2. Platba pri prebratí zásielky u príjemcu dobierkou v hotovosti šoférovi.

  3. Na účet počas prepravy v tomto prípade bankové spojenia najdete na našej stránke v sekcii kontakty. Platba sa uskutočnuje až po vyzdvihnutí balíka ale pred doručením. Do políčka variabilný symbol prosím uveďte priezvisko odosielateľa alebo príjemcu aby sme platbu vedeli dohľadať v našom systéme. 

Pre viac odporučani kliknite na ikonu Facebook

  • Facebook

 Preprava M+M


INFO NA:

+44 7730 228 658

+421 948 144 070

info@prepravamplusm.sk

prepravamplusm@gmail.com

bottom of page