Služby

 Firma sa zaoberá kyvadlovou prepravou balíkov, batožiny a rôzneho tovaru zo SR (Slovenska) a ČR (Čiech) do UK (Anglicka) a naopak z UK (Anglicka) na SR (Slovensko) a ČR (Čiech).

  • Taktiež sa Naša firma zaoberá prepravou sedacích súprav, stolov, skríň, komôd, motoriek, štvorkoliek, elektrických spotrebičov ako aj kompletným presťahovaním bytov a domov. ( pri týchto službách sa cena dojednáva individuálne )                                                                                                                                      

  • Preprava je od prvých dverí k prvým dverám (z adresy na adresu). Vyzdvihovanie balíkov sa uskutočňuje každý týždeň po telefonickom dohovore alebo online objednávke na vašej adrese.

  • Zásielky môžte doniesť aj k nám na sklad v južnom Londýne.  Prepravované balíky sa doručujú na doručované miesto v dobe od 5 až do 10 dni po ukončení daného zberu. Balík musí byť riadne zabalený a označený na viditeľnom mieste adresou a telefonickým kontaktom odosielateľa a príjemcu. Cestovné tašky a batožiny musia byť riadne označené. Najlepšie ak si vytlačíte štítky a upevníte ich páskov na rúčku.  Každá zásielka (myslíme kus krabica, box, taška) nesmie presahovať 25kg. Môžte mať 3 kufre napr. 25kg + 100 krabíc, ale jeden kus by mal vážiť max. do 25kg pre ľahšiu manipuláciu. Ak to nieje Stroj a iné. Ak si nieste pri objednávke niečim istý ,neváhajte nám napísať na prepravamplusm@gmail.com a radi Vám pomôžeme.                                                                                    

  • Platba sa uskutočňuje pri vyzdvihnutí alebo pri preberaní balíka. Ďalšia možnosť je platba na účet po prevzatí balíka. Šofér Vám povie cenu a vy z pohodlia vášho domova môžte platbu uhradiť na náš účet v UK. Číslo účtu a sort code nájdete v sekcií kontakty. Ako variabilný symbol uveďte Vaše Meno a Priezvisko 

Novinky mailom

+44 7730 228 658
+421 948 144 070

Novinka!

Začíname prepravu Rakúsko a Nemecko