Novinky mailom

+44 7730 228 658
+421 948 144 070

Powered by wix.com

Služby

 Firma sa zaoberá kyvadlovou prepravou balíkov, batožiny a rôzneho tovaru zo SR (Slovenska) a ČR (Čiech) do UK (Anglicka) a naopak z UK (Anglicka) na SR (Slovensko) a ČR (Čiech).

  • Taktiež sa Naša firma zaoberá prepravou sedacích súprav, stolov, skríň, komôd, motoriek, štvorkoliek, elektrických spotrebičov ako aj kompletným presťahovaním bytov a domov. ( pri týchto službách sa cena dojednáva individuálne )                                                                                                                                      

  • Preprava je od prvých dverí k prvým dverám (z adresy na adresu). Vyzdvihovanie balíkov sa uskutočňuje každý týždeň po telefonickom dohovore alebo online objednávke na vašej adrese.

  • Zásielky môžte doniesť aj k nám na sklad v južnom Londýne.  Prepravované balíky sa doručujú na doručované miesto v dobe od 5 až do 10 dni po ukončení daného zberu. Balík musí byť riadne zabalený a označený na viditeľnom mieste adresou a telefonickým kontaktom odosielateľa a príjemcu. Cestovné tašky a batožiny musia byť riadne označené. Najlepšie ak si vytlačíte štítky a upevníte ich páskov na rúčku.  Každá zásielka (myslíme kus krabica, box, taška) nesmie presahovať 25kg. Môžte mať 3 kufre napr. 25kg + 100 krabíc, ale jeden kus by mal vážiť max. do 25kg pre ľahšiu manipuláciu. Ak to nieje Stroj a iné. Ak si nieste pri objednávke niečim istý ,neváhajte nám napísať na prepravamplusm@gmail.com a radi Vám pomôžeme.                                                                                    

  • Platba sa uskutočňuje pri vyzdvihnutí alebo pri preberaní balíka. Ďalšia možnosť je platba na účet po prevzatí balíka. Šofér Vám povie cenu a vy z pohodlia vášho domova môžte platbu uhradiť na náš účet v UK. Číslo účtu a sort code nájdete v sekcií kontakty. Ako variabilný symbol uveďte Vaše Meno a Priezvisko 

Nasledujúce poštové smerovacie čísla sa budú zavážať v nasledujúcich dňoch:

(tieto rozdelenia sú orientačné a môžu sa meniť v závislosti od dopravnej situácie na cestách. Vždy, Vás budeme informovať jeden deň vopred sms správou, alebo emailom. )

 

Sobota :

SS,CM,CO,IP,CB,SG,AL,HP,LU,OX,MK,PE,NN,CV,LE,DE,NG,LN,S,DN,WF,HD,HX,OL

Nedeľa: BL,M,WN,WA,L,CW,SK,ST,TF,WS,WV,B,DY,DR,HR,GL,NP,CF,BS,BA,SN,DT,BH,SP,SO,RG,PO,GU,SL,RH,BN,TN

Pondelok, Utorok, Streda - Zona 1 

Štvrtok / Piatok - ME,CT.

Poštové smerovacie čísla IP, NR sa budú zavážať raz do mesiaca vždy posledný zber v mesiaci.