top of page

Služby

 
Countryside Road

Spoločnosť M+M sa zaoberá kyvadlovou prepravou balíkov, batožiny a rôzneho tovaru zo Slovenska do celej Európskej únie a aj Anglicka.

Poslať balík do Anglicka alebo z Anglicka nikdy nebolo jednoduchšie.  

 

Zabezpečujeme prepravu balíkov, sedacích súprav, nábytku, stolov, skríň, komôd, motoriek, štvorkoliek, elektrických spotrebičov. Potrebujete sa sťahovať? Veľmi radi Vám s tým pomôžeme. Sťahovaniu bytov a domov sa venujeme už viac ako 6 rokov. Pri sťahovacích službách sa cena dojednáva individuálne.

 

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom chatu alebo emailu: info@prepravamplusm.Sk.

Naše telefonické linky sú Vám k dispozícii od Pondelka do Piatku od 8: 00 - 16: 00  slovenkého času. 

 

Tešíme sa na Vás.

Posielanie zásielok: 

Naša spoločnosť sa zaoberá prepravou zásielok, kuriérskou službou, vnútroštátne, ale aj medzinárodne. Táto služba je vhodná pre verejnosť, taktiež aj pre firmy a e- shopy.

Službu delíme na tieto oblasti:

  • Balíková preprava UK Anglicko  - EU Primárne Slovensko a Česká Republika.

  • Balíková preprava SR Slovensko a Česká republika  - EÚ celé EÚ mimo Anglicka.

Balíková sužba
Sťahovanie

Sťahovanie

Naša spoločnosť M+M sa zaoberá štahovaním celých firiem, kancelárií, či už vnutroštátne alebo medzinárodne.

Spoločnosť sa aktívne zaoberá aj sťahovaním súkromných osôb z a do rôzných kútov sveta.

Pre Vás, nášho zákaznika máme pripravené viaceré typy vozidiel, ktoré si môžete pozrieť v sekcií VIAC O SŤAHOVANÍ, kde nájdete rôzne zakladné varianty. V prípade, že máte záujem, tak nám pošlite odkaz cez náš kontaktný formulár, alebo nám napíšte na info@prepravamplusm.sk a vyžiadajte si cenovú ponuku.

Veľmi radi Vám pomôžeme. 

 

Paletová preprava

Ak potrebujete využiť paletovú prepravu, náš kvalifikovaný tím vám rád pomôže. Skúsení vodiči majú bohaté skúsenosti. Vždy budú využívať najefektívnejšiu trasu a aktívne s vami komunikovať pri nakladaní aj vykladaní tovaru.

Paletovú prepravu poskytujeme v rámci celej Európskej únie. Ceny závisia od lokality odkiaľ kam sa prepravuje a či je potrebné platiť clo, mýto, ...

Pre lepšiu manipuláciu s paletami môžeme zabezpečiť vozidlá s hydraulickou plošinou. Jednoducho povedané, vďaka širokému vozovému parku sa dokážeme prispôsobiť vašim potrebám.

 

Pre viac informácií alebo o cenovej ponuke na základe Vašich preferencií nás, prosím neváhajte kontaktovať či sa jedná o firmy alebo bežných klientov.

 
Paletová peprava
bottom of page