Novinky mailom

+44 7730 228 658
+421 948 144 070

Powered by wix.com

Služby

Firma sa zaoberá kyvadlovou prepravou balíkov, batožiny a rôzneho tovaru zo SR (Slovenska) a ČR (Čiech) do UK (Anglicka) a naopak z UK (Anglicka) na SR (Slovensko) a ČR (Čiech).

Taktiež sa Naša firma zaoberá prepravou sedacích súprav, stolov, skríň, komôd, motoriek, štvorkoliek, elektrických spotrebičov ako aj kompletným presťahovaním bytov a domov. ( pri týchto službách sa cena dojednáva individuálne )

Preprava je od dverí k dverám (door to door). Vyzdvihovanie balíkov sa uskutočňuje každé dva týždne po telefonickom dohovore na vašej adrese alebo po dovoze do skladu. Prepravované balíky sa doručujú na doručované miesto v dobe od 5 až 10 dní od ukončenia výzberu.

Objednanie prepravy sa dá uskutočniť prostredníctvom našej internetovej stránky, sms správou alebo telefonicky. Obratom Vám príde potvrdenie objednávky do 24-48 hodín. Ak potvrdenie nepríde kontaktujte Nás telefonicky aby sme predišli nedorozumeniam.

Platba sa uskutočňuje pri preberaní alebo doručení zásielky. Balík musí byť riadne zabalený a označený na viditeľnom mieste adresou a telefonickým kontaktom preberacej osoby. Cestovné tašky a batožiny musia byť riadne uzatvorené a v prípade colnej kontroly sprístupnené k nahliadnutiu.