Balíková služba EU

 
  • Preprava je od prvých dverí k prvým dverám (z adresy na adresu).  . Skontrolujte si či ste v zóne, ktorú zavážame v sekcií MAPA. Online objednávku ale kontakt si vypíšete kliknutim na nasledujúci odkaz CHCEM NEZÁVÄZNU PONUKU a  vyplnte formulár podľa vašej potreby

  • Prepravované balíky sa doručujú na doručované miesto v dobe od 5 až do 10 dní po ukončení daného zberu. Balík musí byť riadne zabalený a označený na viditeľnom mieste adresou a telefonickým kontaktom odosielateľa a príjemcu. Cestovné tašky a batožiny musia byť riadne označené. Najlepšie ak si vytlačíte štítky a upevníte ich páskou na rúčku. Každá zásielka (myslíme kus krabica, box, taška) nesmie presahovať 25kg. Môžte mať 3 kufre napr. 25kg + 100 krabíc ale jeden kus by mal vážiť max. do 25kg pre ľahšiu manipuláciu. Ak to nieje Stroj a iné. Ak si nieste pri objednávke niečim istý, neváhajte nám napísať na info@prepravamplusm.sk alebo info@prepravamplusm.sk a radi, Vám pomôžeme. 

  • Platba sa uskutočňuje pri vyzdvihnutí alebo pri preberaní balíka. Ďalšia možnosť je platba na účet po prevzatí balíka. Šofér, Vám povie cenu a vy z pohodlia vášho domova môžte platbu uhradiť na náš účet v UK alebo SR. Čísla účtov nájdete v sekcií kontakty. Ako variabilný symbol uveďte Vaše Meno a Priezvisko.